NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Wystartowała II edycja projektu Fundacji Śnieżki

2017-11-02 14:49:40
Responsive image

300 uczniów z siedmiu szkół z Dębicy i okolic rozpoczęło przygodę z ekonomią w ramach II odsłony programu edukacyjnego „Mały Świat dużego pieniądza”, który realizuje Fundacja Śnieżki „Twoja Szansa” w partnerstwie z FFiL Śnieżka SA. W tegorocznym projekcie bierze udział trzykrotnie więcej dzieci niż rok wcześniej.

CREATON w konkursie „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017”

2017-10-31 10:10:40
Responsive image

Płyta falista z włóknocementu EKOFALA marki CREATON została zakwalifikowana do konkursu „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017”. Celem organizowanego przez redakcję portalu farmer.pl i miesięcznika „Farmer” konkursu jest wspieranie oraz promocja nowatorskich produktów i rozwiązań w branży rolnej.

Akademia Leona Koźmińskiego przedłuża rekrutację na studia podyplomowe

2017-09-25 12:17:28
Responsive image

Do końca września, a w przypadku nowego kierunku „Biznes chiński – jak działać skutecznie w czasach jedwabnego szlaku” do końca października można składać aplikacje na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego.

Ostatnie dni rekrutacji na studia podyplomowe i MBA

2017-09-07 10:04:34
Responsive image

Studia podyplomowe to dobra droga do poszerzenia swojej wiedzy, zapoznania się z nowymi trendami w biznesie, a także zdobycia cennych kontaktów. Odpowiednio dobrany kierunek studiów może okazać się również niezbędny na wyższych szczeblach kariery. Tylko do 15 września trwa rekrutacja na studia podyplomowe i MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. To już ostatni moment, by jeszcze w tym roku rozpocząć kształcenie, które pozwoli na podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Zajęcia otwarte w Akademii Leona Koźmińskiego

2017-09-05 09:25:23
Responsive image

Już 9 września 2017 roku w Akademii Leona Koźmińskiego odbędą się zajęcia otwarte dla kandydatów na studia podyplomowe. W tym roku dedykowano je dwóm kierunkom: „Praktyczne zastosowanie SAP ERP” oraz nowości w ofercie uczelni – „Zarządzaniu w gospodarce o obiegu zamkniętym”. To doskonała okazja dla przyszłych studentów, żeby zobaczyć, jak w praktyce wygląda kształcenie w obu dziedzinach.

Powrót do szkoły także dla dorosłych!

2017-09-05 08:41:08
Responsive image

Początek września nieubłaganie kojarzy się ze szkołą. To też ostatni spokojny miesiąc przed intensywną końcówką roku, w której przyjdzie nam zmierzyć się z podsumowaniami, analizami i budżetowaniem. Dlatego warto wykorzystać go do poprawy kondycji naszej edukacji. Może intensywny kurs angielskiego, który pomoże w rozwoju międzynarodowej kariery i kontaktach biznesowych? Albo szkolenie z obsługi Excela, dzięki któremu uporządkujemy wszystkie dane? Oba kursy można zrealizować jeszcze we wrześniu w ramach Szkoły Letniej w Akademii Leona Koźmińskiego.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: