NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Śnieżka „Kreatorem Przedsiębiorczości” w powiecie dębickim

2016-10-04 11:31:26

To już dziesiąta edycja rankingu „Gazety Codziennej Nowiny” – „Złota Setka”, który prezentuje największe firmy zlokalizowane na Podkarpaciu. Zestawienie od wielu lat jest cennym źródłem informacji o kondycji i rozwoju podmiotów gospodarczych w tym regionie. Nie mogło zabraknąć w nim FFiL Śnieżka SA, jednego z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, spółki z ponad 30-letnią tradycją biznesową.

Śnieżka uplasowała się na 10. pozycji w notowaniu ogólnym „Złota Setka” i znalazła się w klasyfikacji tzw. „Złotych Dziesiątek”, prezentujących podkarpackie przedsiębiorstwa według różnych kategorii. Zajmując 8 miejsce na liście największych pracodawców oraz uzyskując 4 notę w zestawieniu podkarpackich spółek giełdowych, Śnieżka potwierdziła swoją wysoką pozycję w regionie. Dodatkowo otrzymała zaszczytny tytuł „Kreatora Podkarpackiej Przedsiębiorczości” w nowej kategorii konkursowej, która zadebiutowała w tegorocznej, jubileuszowej edycji rankingu. Jest to wyróżnienie dla liderów w 25 podkarpackich powiatach. – Jako firma działająca globalnie, zawsze podkreślamy swoje przywiązanie do korzeni, tym bardziej cieszy nas, że również w takim kontekście jesteśmy zauważani i doceniani – mówiła podczas gali Aleksandra Małozięć, Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej FFiL Śnieżka SA.

Za opracowanie metodologii konkursu odpowiadał Małopolski Instytut Gospodarczy. Podstawowe zestawienie zostało ustalone na podstawie wartości przychodów ze sprzedaży.

Uroczysta Gala rankingu „Złota Setka”, na której zostały przedstawione wyniki, odbyła się 29 września br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. Aleksandra Małozięć –Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej FFiL Śnieżka SA, odebrała nagrodę z rąk Adama Hamryszczaka – Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Roberta Glinkowskiego – Prezesa rzeszowskiego oddziału Polska Press.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: