NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

„Kolor z klasą” ze Śnieżką Satynową w dębickiej szkole muzycznej

2016-11-16 12:28:19

FFiL Śnieżka SA wystartowała z nowym autorskim programem „Kolor z klasą”. Inicjatywa zakłada odmalowywanie ścian korytarzy lub sal lekcyjnych w placówkach szkolnych, za pomocą Śnieżki Satynowej, pierwszej satynowej farby na rynku, wyprodukowanej przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii Teflon® surface protector. Produkt charakteryzuje się zwiększoną odpornością na mycie i szorowanie na mokro, dzięki czemu doskonale sprawdza się w placówkach szkolnych czy innych, często uczęszczanych i intensywnie użytkowanych miejscach.

Sale lekcyjne, hole i korytarze szkolne, są w sposób szczególny narażone na plamy i zabrudzenia. Nic dziwnego, to miejsca otwarte, sprzyjające integracji. Dlatego do wymalowania ścian w dębickiej szkole muzycznej wybraliśmy niezawodny produkt – Śnieżkę Satynową, która tworzy trwałe powłoki malarskie. Dzięki temu wychowawcy i podopieczni placówki będą mogli cieszyć się idealnym wyglądem i kolorem pomieszczeń przez długi czas. A zastosowane w nich barwy z pewnością zainspirują do dalszego rozwoju niezwykłych talentów uczniów – tłumaczy Anna Szymaszek, Specjalista ds. PR Produktowego w Fabryce Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Prezentacja pierwszej, pilotażowej odsłony programu „Kolor z klasą” odbyła się 14 listopada o godz. 16.00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy. Na ścianach placówki można było podziwiać barwne obrazki, tematycznie nawiązujące do jej profilu, stworzone przez artystów współpracujących ze Śnieżką.

Przedstawiona została także specjalna aplikacja, zaprojektowana na zlecenie Śnieżki. Dzięki niej podopieczni placówki będą mogli teraz w sposób możliwie najbardziej przystępny zapoznać się z danymi epokami w historii muzyki i najbardziej znanymi twórcami muzycznymi oraz utrwalać wiedzę na ten temat. – Gdy skorzystałem z aplikacji, znów poczułem się jak dziecko. To bardzo nowoczesne rozwiązanie, wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość. Jest dopasowane idealnie do potrzeb nowego pokolenia, wychowanego w świecie innowacyjnych technologii, które jest stale online – mówił Konrad Pondo, aktor wcielający się w rolę nauczyciela w serialu „Szkoła”, który był gościem specjalnym wydarzenia. Aplikacja jest odzwierciedleniem innowacyjnego podejścia FFiL Śnieżka SA w kwestiach produktowych – Śnieżka Satynowa to najwyższej jakości farba, która sprawdza się w każdej sytuacji.

Uroczystość uświetnił koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli szkoły. Już wkrótce kolorowa, pozytywna energia Śnieżki zawita również do innych szkół. Tematyka zawsze będzie dostoswana do ich profilu i potrzeb.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: