NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

AIB na targach BAU 2017

2016-11-22 13:04:43

Targi BAU w stolicy Bawarii – Monachium – to impreza o międzynarodowym charakterze,  z wypracowaną renomą. Wydarzenie stanowi platformę wymiany wzajemnych doświadczeń i jest źródłem inspiracji dla wszystkich zaangażowanych w proces planowania oraz realizacji inwestycji budowlanych – producentów, architektów, projektantów, inżynierów, a także inwestorów. Uczestnictwo w targach pozwala przedsiębiorstwom na przedstawienie oferty produktowej i nawiązanie, często bezcennych kontaktów biznesowych.

Wśród wystawców BAU 2017 już po raz kolejny obecna będzie firma AIB, która zaprezentuje wyroby na bazie butylu oraz taśmy Integra System. Wytwarzanie butylu i jego konfekcjonowanie to, obok bogatej oferty uszczelek, specjalność AIB. Przedsiębiorstwo produkuje butyl w postaci wstęg, sznurów, beczek i laminatów butylowych, które oferowane są w kilku wariantach materiałowych. Taśmy Integra System są natomiast nowoczesnym i uniwersalnym rozwiązaniem pozwalającym zamontować stolarkę okienną i drzwiową w sposób zapewniający jej szczelność przez wiele lat. – Rynek niemiecki jest dla nas bardzo ważny, mamy tam wielu kontrahentów, jednak stale rozwijamy współpracę również z partnerami z innych krajów – udział w targach BAU jest ku temu znakomitą okazją. Stawiamy nie tylko na najwyższą  jakość produktów, lecz także na partnerskie relacje z odbiorcami i spełnianie ich indywidualnych oczekiwań – mówi Maciej Ślączka, Prezes i jeden z założycieli AIB.

Z ofertą AIB można będzie zapoznać się na stoisku A6/410. Dla odwiedzających przygotowano specjalne stoisko, na którym serwowane będą soft drinki w firmowych kolorach: czarnym i czerwonym. Produkty marki AIB będzie można obejrzeć również w animacjach wyświetlonych na telebimie.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: