NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowe barwy Śnieżki Extra Fasadowej

2016-11-29 08:57:15

Malowanie to dobry sposób zarówno na barwną aranżację ścian zewnętrznych nowego budynku, jak i odnowienie już istniejącej elewacji. Naszym sojusznikiem w przeprowadzaniu prac malarskich jest wysokiej jakości farba, która zapewnia nie tylko szeroką gamę kolorów, lecz także ich trwałość oraz łatwość aplikacji. Takimi właściwościami charakteryzuje się Śnieżka Extra Fasadowa, dostępna teraz w nowej kolekcji, dzięki czemu wybór kolorystyki fasady budynku jest jeszcze bogatszy.

Kolekcja 2017 Śnieżki Extra Fasadowej obejmuje 31 kolorów. Do wyboru jest 9 nowych barw, w tym 3 mahoniowe, 3 czekoladowe, 2 zielone oraz szara. Wprowadzenie na rynek odświeżonej palety kolorystycznej daje inwestorom większe pole manewru i możliwość dopasowania wyglądu elewacji do ich oczekiwań, a także aktualnych trendów.

Z wykorzystaniem Śnieżki Extra Fasadowej można pomalować nie tylko elewacje i fasady domów, lecz także elewacje budynków gospodarczych, elementy betonowej architektury ogrodowej, betonowe ogrodzenia oraz ściany wewnątrz pomieszczeń. Farba zapewnia trwałość kolorów, odporność na szorowanie, oddychanie ścian i ich doskonałe krycie. Zastosowana w produkcie technologia Complete Weather Protection to natomiast kompletna i długotrwała ochrona przed zmiennymi warunkami pogodowymi.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: