NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Specjaliści od prowadzenia i monitorowania badań klinicznych poszukiwani!

2017-02-22 08:24:32

Rynek badań klinicznych w Polsce uznaje się za perspektywiczny. Nadal się on rozwija. Potrzeba zatem wielu wykwalifikowanych w tym zakresie specjalistów. Jak zdobyć solidne zaplecze merytoryczne, aby rozpocząć pracę w tej branży bądź wzmocnić swoje kompetencje i piąć się po kolejnych szczeblach kariery? Warto zainwestować w edukację, np. studia podyplomowe „Prowadzenie i monitorowanie badań klinicznych” w Akademii Leona Koźmińskiego, na które trwa właśnie rekrutacja.

Studia pozwalają nabyć cenne kompetencje niezbędne do skutecznego prowadzenia i monitorowania badań klinicznych w myśl zasad Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP) z uwzględnieniem kwestii etycznych, prawnych i organizacyjnych. Szczególny nacisk kładą na pozyskanie wiedzy praktycznej w tym zakresie. Dedykowane są: pracownikom jednostek klinicznych i naukowych, prowadzących badania własne; asystentom badań klinicznych i monitorom badań klinicznych (CRA), osobom zatrudnionym w kontraktowych organizacjach badań klinicznych (CRO) lub działach badań klinicznych firm sektora farmaceutycznego i kandydatom na takie stanowiska; badaczom i ich współpracownikom, współdziałającym z kontraktowymi organizacjami badań klinicznych (CRO) oraz działami badań klinicznych przedsiębiorstw przemysłu farmaceutycznego.

Więcej informacji o studiach dostępnych jest pod adresem:

http://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studiapodyplomowe/kierunki/prowadzenie-i-monitorowanie-badan-klinicznych/o-studiach/

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: