NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Diament Forbesa 2017 dla Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA

2017-03-13 11:25:14

Diamenty Forbesa są zestawieniem przedsiębiorstw w Polsce, które w przeciągu ostatnich trzech lat najszybciej zwiększyły swoją wartość. Lista jest opracowywana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw.

W tym roku na liście laureatów znalazło się łącznie 69 firm z województwa podkarpackiego. W zestawieniu regionalnym FFiL Śnieżka SA zajęła wysoką, 4. pozycję w kategorii firm dużych z przychodami powyżej 250 mln zł. Na liście ogólnopolskiej Spółka uplasowała się na 55. pozycji.  

To już drugie w ostatnim czasie wyróżnienie przyznane Śnieżce przez to prestiżowe pismo. Pod koniec ub. roku Firma znalazła się także na „Liście 100 Największych Polskich Firm Prywatnych” magazynu „Forbes”.

Uroczysta gala przekazania wyróżnień, które wręczono już po raz dziesiąty, odbyła się w czwartek, 9 marca 2017 roku w rzeszowskim hotelu Bristol. Nagrodę z rąk Romana Młodkowskiego – dyrektora zarządzającego segmentu biznes i finanse w Grupie Onet - Ringier Axel Springer Polska – odebrała Joanna Wróbel-Lipa, Wiceprezes Zarządu FFiL Śnieżka SA.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: