NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Latem postaw na rozwój zawodowy – rusza Szkoła Letnia w Koźmińskim

2017-06-08 13:18:38

Lato kojarzy się urlopami i błogim lenistwem, gdyż w tym momencie roku dni są dłuższe i czujemy, że mamy więcej wolnego czasu. Aby jednak później nie okazało się okresem bezproduktywnym, opłaca się wykorzystać go efektywnie. Wystarczy przeanalizować swoje braki i z rozmysłem zaplanować strategię rozwojową. Można wzmocnić własne kompetencje w zakresie znajomości języka angielskiego – wiele przedsiębiorstw ma dzisiaj międzynarodowy charakter bądź planuje ekspansję na rynki zagraniczne, czy Excela – w gospodarce opartej na wiedzy każdy specjalista ma do czynienia z dużą ilością danych do przeanalizowania. Zdobycie wiedzy i umiejętności w tym zakresie pozwoli dobrze przygotować się do nowego roku akademickiego oraz przyszłych wyzwań w pracy. Takie możliwości dają kursy w ramach Szkoła Letniej w Akademii Leona Koźmińskiego. Dostarczą uczestnikom praktycznych umiejętności, niezbędnych w codziennych działaniach na polu zawodowym.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times”.

Na kursy w ramach Szkoły Letniej w Akademii Leona Koźmińskiego można zapisać się pod adresem: http://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/kursy-i-szkolenia/#Szkolaletnia|0|0

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: