NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

„Szpalty Roku 2017” – Śnieżka z podwójnym złotem!

2017-06-12 08:41:46

„Trendy Śnieżki 2017” zostały nagrodzone Złotymi Szpaltami w kategorii „Content marketing – branża budowlana/home&garden”. Jury doceniło aktualny trendbook Śnieżki za przejrzystość opracowania graficznego. Wydawany co roku katalog jest dla klientów doskonałym źródłem inspiracji w zakresie modnych i funkcjonalnych rozwiązań kolorystycznych w aranżacji domu.

Z kolei magazyn wewnętrzny Śnieżki „W kolorze” zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Magazyn dla pracowników, nakład do 1 000 egzemplarzy”. Zdaniem jury pismo łączy energetyzującą szatę graficzną z treściami o pracownikach i dla pracowników oraz prezentuje interesującą kulturę organizacyjną.

Obydwa laury to dla nas duże wyróżnienie i jednocześnie docenienie starań, jakie w Śnieżce przykładamy do dbałości o estetykę wszystkich tworzonych publikacji. W przypadku magazynu wewnętrznego „W kolorze” nagroda cieszy tym bardziej, że docenia nie tylko szatę graficzną, lecz także samą zawartość pisma. Należy podkreślić, że treści te są w całości dziełem naszych pracowników i to właśnie naszemu zespołowi redakcyjnemu należą się największe wyrazy uznania – komentuje Aleksandra Małozięć, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej Śnieżki.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 6 czerwca br. w Warszawie. Jury, oceniające wszystkie prace, składało się z ekspertów w dziedzinie marketingu, public relations, fotografii, infografiki czy dziennikarstwa. W gronie tym znaleźli się: Jacek Wasilewski, Agata Lipiec, Monika Sońta, Elżbieta Wojciechowska, Rościsław Szwedow, Paweł Tkaczyk, Jacek Piotrowski i Artur Maciorowski.

Za stronę graficzną obydwu nagrodzonych publikacji Śnieżki odpowiada Agencja WORKROOM Group.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: