NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Powrót do szkoły także dla dorosłych!

2017-09-05 08:41:08

Choć lato dobiega końca, wciąż pozostajemy w lekkim urlopowym oszołomieniu. Motywację do pracy mogą dać nam intensywne kursy, dzięki którym poszerzymy swoje kompetencje. We wrześniu warto wygospodarować 60 godzin na intensywny kurs języka angielskiego oraz 30 godzin na zaawansowany kurs Excel + VBA i podstawy SQL. Oba programy można zrealizować w ramach Szkoły Letniej w Akademii Leona Koźmińskiego.

Angielski jest dzisiaj podstawą w biznesie. Globalizacja oraz międzynarodowe kontakty wymuszają umiejętności komunikacyjne w tym języku, a to oznacza, że zawsze jest odpowiedni moment na poprawę jego znajomości. Przed przystąpieniem do kursu na stronie Akademii Leona Koźmińskiego (https://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/kursy-i-szkolenia/kierunki/intensywny-kurs-jezyka-angielskiego/o-kursie/) należy wypełnić test, dzięki któremu można ocenić poziom językowy. Zapisy na zajęcia trwają do 4 września.

Program Excel, choć niezwykle popularny, wciąż skrywa przed nami tajemnice. Poznanie nowych funkcji pozwoli na uporządkowanie danych, przede wszystkim jednak znacznie ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków. Oprócz poznania nowych funkcji podczas 30 godzin zajęć dowiedzieć się można, jak wykorzystywać VBA do jego usprawnienia oraz zapoznać się z podstawowymi komendami języka SQL. Zapisy trwają do 11 września, liczba miejsc jest ograniczona.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną szkołą z Europy Środkowo-Wschodniej w rankingach „Financial Times”.

Na kursy w ramach Szkoły Letniej w Akademii Leona Koźmińskiego można zapisać się pod adresem:

https://rekrutacja.kozminski.edu.pl/CKPKursy/KandydatForm.aspx

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: