NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Ostatnie dni rekrutacji na studia podyplomowe i MBA

2017-09-07 10:04:34

Akademia Leona Koźmińskiego ma w swoim portfolio ponad 100 kierunków studiów podyplomowych w 14 kategoriach, m.in. zarządzanie, finanse, IT, HR czy rozwój osobisty, Executive MBA oraz MBA dedykowane konkretnym branżom, np. MBA FINANSE, MBA IT, MBA DLA INŻYNIERÓW, MBA LOGISTYKA I ŁAŃCUCHY DOSTAW.

– Studia podyplomowe to znakomita okazja do poszerzenia wiedzy. W Akademii Leona Koźmińskiego wykładają najlepsi w Polsce praktycy, dzięki czemu nasi studenci mają okazję zapoznać się nie tylko z teorią, ale również poznać studium prawdziwych przypadków – mówi Monika Żochowska, doradca edukacyjny w Koźmiński Executive Business School Akademii Leona Koźmińskiego.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times” w Europie Środkow-Wschodniej. Te wyróżnienia powodują, że dyplom ALK uznawany jest za jeden z najbardziej wartościowych na rynku pracy.

Rekrutacja na studia podyplomowe oraz MBA trwa do 15 września. Formularze zgłoszeniowe dostępne są pod adresem: rekrutacja.kozminski.edu.pl/rekrutacja/CKP/. Pełna oferta studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego jest dostępna pod adresem: http://www.kozminski.edu.pl/studiapodyplomowe/.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: