NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Śnieżka wsparła płytę dębiczanki

2018-01-26 12:24:18

„Kolory” to 12 wyjątkowych utworów muzycznych skomponowanych w całości przez Agatę Świętoń, artystkę muzyka, kompozytorkę, z pochodzenia dębiczankę. Projekt nagrania płyty zyskał uznanie internautów i został częściowo ufundowany na platformie crowdfundingowej PolakPotrafi.pl. Każda z zawartych tam piosenek stanowi krótką opowieść o kolorze i jego magii.

Partnerem Strategicznym wydania płyty została Śnieżka. – To projekt łączący muzykę i kolory, które są nam bardzo bliskie. Przygotowane na płycie kompozycje przenoszą dzieci w bogaty świat, pozwalając nie tylko na muzyczną zabawę, lecz pokazując również, jakie emocje mogą nieść ze sobą różnorodne barwy i ich odcienie. Materiał na płytę zwrócił naszą uwagę, ponieważ zawarte w nim treści doskonale wpisują się w tematykę naszych projektów adresowanych do najmłodszych – mówi Aleksandra Małozięć, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej, FFiL Śnieżka SA. Jak podkreśla, nie bez znaczenia jest także fakt, że partycypując w projekcie, Śnieżka wspiera twórczość artystki, która – podobnie jak firma – związana jest z Podkarpaciem.

Płyta „Kolory” przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a dzięki swoim walorom może także stanowić materiał edukacyjny do pracy z najmłodszymi.  – Pomysł na płytę pojawił się bardzo naturalnie, jako wypadkowa moich dwóch życiowych pasji – bycia mamą i muzykiem. Brakowało mi piosenek dla dzieci o kolorach, więc je napisałam. Bardzo cieszę się, że wsparła mnie firma z mojej rodzinnej Dębicy i że to właśnie razem ze Śnieżką "pokolorujemy" dziecięce głowy – mówi Agata Świętoń, twórczyni płyty.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt: https://www.youtube.com/watch?v=rglzU9BsEgA

 

***

FFiL Śnieżka SA od lat realizuje skierowane do najmłodszych programy społeczne, w których barwy odgrywają bardzo ważną rolę. W ramach akcji „Dziecięcy świat w kolorach” nowy wygląd zyskują oddziały dziecięce szpitali w całej Polsce. Ich ściany wypełniają się kolorami Śnieżki, tworząc przyjazną, bajkową atmosferę dla małych pacjentów. Program „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”, gdzie główną nagrodą jest budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego, daje z kolei dzieciom szansę na rozwijanie sportowych pasji. Śnieżka realizuje również liczne akcje lokalne przeznaczone dla dzieci. Wśród nich wymienić można na przykład program „Mali Projektanci”, przygotowany we współpracy z Fundacją Śnieżki „Twoja Szansa”, którego celem jest edukacja artystyczna najmłodszych i rozbudzanie ich kreatywności poprzez obcowanie ze sztuką i kolorem.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: